اخبار جالب و خواندنی از سراسر وبویلاهای لوکس و دیدنی در رواندا

رپورتاژ خبری

دکوراسیون داخلی منزل : معمار خلاق نیکلاس پلیمن و همکارانش شش ویلای لوکس را که دارای سقف های خمره ای شکل از جنس کاه هستند در نزدیکی پارک ملی آتشفشان واقع در شرق آفریقا، رواندا طراحی کرده اند.

ساخت پروژه هتل درختی در زمینی به مساحت ۱۰۳ هکتار آغاز شد، هر ویلا در زمینی به مساحت ۹۱ متر مربع ساخته شده، در بخش مرکزی ساختمان یک شومینه قرار دارد که از سنگ های آتشفشانی ساخته شده و اتاق پذیرایی، اتاق خواب و حمام در اطراف این شومینه ساخته شده اند، اتاق های خواب به سمت کارسیمبی، بیسوکی و آتشفشان های مینکو دیدگاه دارند.

نیکلاس پلیمن و همکارانش نمای ظاهری ویلاها را طراحی کردند و کالین ویلیامز وین و نیلفا آدمیز دکوراسیون داخلی هر ویلا را متناسب با محیط و با مواد طبیعی و بازیافتی طراحی کرده اند، تخت خواب و مبلمان و صندلی ها از جنس چوب هستند، قالیچه های استفاده شده از پوست گاو درست شده، لوستر ها از شیشه های بازیافتی درست شده اند و در قسمت های مختلف هر ویلا تابلو های نقاشی بومی و محلی نصب شده است.

ساخت این ویلاها به عنوان بخشی از پروژه ی جنگ زدایی در منطقه و ارتقای گردشگری صورت گرفت و علاوه بر این ۱۵۰۰۰ درخت از ده گونه بومی هم در منطقه کاشته شد.

خانه های ویلایی لوکس , هتل در طبیعت

ادامه تصاویر را را در لینک شش ویلای لوکس مشاهده فرمایید.نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)