اخبار جالب و خواندنی از سراسر وبسرطان و خرید آنلاین بیمه سرطان

رپورتاژ خبری

بیمه سرطان cancer

در بدن هر جاندار زنده بین تقسیم سلول ها و مرگ طبیعی سلول ها تعادل وجود دارد ، که اگر این تعادل بهم بریزد ایجاد بیماری سرطان میکند.

سرطان ، بیماری است که رشد و تکثیر سلول های بدن به طور غیر عادی افزایش یافته و از حالت طبیعی خارج می شود.

عوامل مختلفی مانند تغذیه ، آب و هوا ، امواج و… در ابتلا به سرطان دخیل است ، اما باز هم هنوز دلیل اصلی که باعث این فرایند می شود مشخص نیست.

به دسته ای از سلول های سرطانی ، تومور گفته می شود.

تومور ها به ، تومور خوش خیم و تومور بدخیم تقسیم بندی می شوند.

در حالتی که تومور خوش خیم است ، در یک قسمت از بدن سلول ها شروع به رشد غیر عادی میکنند ، که در بیشتر موارد با عمل جراحی ، سرطان بیمار درمان میشود.

 اما زمانی که تومور بدخیم است ، سلول ها در یک نقطه از بدن شروع به رشد و تکثیر کرده و با جریان خون در بافت های دیگر و قسمت های دیگر بدن هم ادامه پیدا میکنند ، که این نوع سرطان جراحی های سخت تر و درمان های سخت و پرهزینه ای را در پیش دارند.

علت های مختلفی مانند مصرف دخانیات ، تغذیه نامناسب ، آب و هوا ، سن ، کم تحرکی و چاقی بر بروز انواع سرطان تاثیر گذار است.

به دلیل رشد روز افزون سرطان و هزینه های بالایی ک دارد میتوانید قبل از ۶۰ سالگی و ابتلا به سرطان ، بیمه سرطان خریداری کنید.

شما میتوانید بیمه سرطان را به صورت انفرادی و با پرداخت یکبار حق بیمه خریداری کرده و برای خرید بیمه سرطان هیچ نیازی به انجام معاینات و آزمایشات گران قیمت غربالگری نیست.

در این بیمه نامه درصورت درمان نشدن در داخل ایران شما را به خارج از کشور میفرستند.

سقف حداقل پوشش بیمه نامه سرطان معادل ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال میباشد و بنا به پیشنهاد بیمه گذار تا ۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال قابل افزایش است.

 تمامی خدمات درمانی سرپایی و بستری ، جراحی و… تحت پوشش بیمه نامه سرطان است.

شما میتوانید در سایت وبیمه ، که اولین کارگزاری رسمی بیمه آنلاین در کشور می باشد تمامی بیمه های موجود از جمله بیمه سرطان را استعلام گرفته و خریداری کنید.

به این صورت که ، وارد صفحه اصلی وبیمه شده و قسمت بیمه سرطان را انتخاب کنید ، شما وارد صفحه استعلام آنلاین بیمه سرطان میشوید ، تاریخ تولد خود را وارد کرده و استعلام بگیرید.

در این صفحه شرکت های بیمه ای که ، با رده سنی شما بیمه سرطان صادر میکنند با سایر شرایط به شما نمایش داده میشوند ، شما میتوانید شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از انتخاب ، وارد صفحه صدور اینترنتی بیمه سرطان شوید ، شما باید در این صفحه اطلاعات خود را وارد و ثبت کنید و به صورت اینترنتی حق بیمه ، بیمه سرطان خود را پرداخت کنید در این هنگام کارشناسان وبیمه برای شما در هر شهر و مکانی که باشید برگه پرسش نامه بیمه نامه سرطان را ارسال میکنند و پس از تکمیل آن بیمه سرطان شما صادر میشود و با هماهنگی با شما ، برایتان فرستاده می شود.

منبع: بیمه سرطان چیستنظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)